+38 (044) 227-31-97

Енергетична Незалежність України

В 2016 році в Дніпропетровській області було ініційовано унікальний та вкрай необхідний для регіону проект. Успіх проекту ще на крок наблизив Україну до енергетичної незалежності, а також забезпечив місцевих жителів гідними умовами життя в розрізі теплопостачання об'єктів соціальної сфери.
Завдяки зусиллям команди ЄВРОТЕХЕНЕРГО, міста Покров та Марганець отримують тепло від новозбудованих сучасних котелень на альтернативному паливі (пелеті з лушпиння соняшника).

Всього нашими спеціалістами в Покрові та Марганці було збудовано 7 котелень на альтернативному паливі, загальною потужністю 20 МВт.
Реконструйовано застарілі тепломережі, а на деяких ділянках збудовано нові тепломережі з використанням сучасних попередньо ізольованих труб.

Проект повністю реалізовано за кошти інвестора, без залучення обласного чи міських бюджетів. Загальна сума інвестицій склала більше 140 мільйонів гривень. Економія на опаленні в найближчі 5 років складе близько 1 мільярда гривень. Створено нові робочі місця, вивільнено кошти на будівництво та капітальний ремонт доріг, лікарень, шкіл, дитячих садків та інші соціальні проекти.